قوانین و مقرارت فروشگاه بوم کالا

استفاده از فروشگاه اینترنتی به معنی توافق شما با شرایط و ضوابط زیر است:

قوانین عمومی

کلیه حقوق این سایت متعلق به بوم کالا می باشد

قوانین خرید

 • برای خرید باید از طریق سایت اجناس خود را به سبد خرید اضافه کنید و و پس از تکمیل فرم خرید اقدام به پرداخت از طریق درگاه بانکی نمایید.
 •  پرداخت هزینه ی جناس از طریق درگاه اینترنتی می باشد وب سایت بوم کالا دارای نماد الکترونیکی و دارای نشان ثبت ملی می باشد.
 • امکان پرداخت در محل در شهر اصفهان فراهم می باشد و به زودی سایر شهرستان ها هم اضافه می شود برای استفاده از این امکان هنگام سفارش ارسال ویژه اکسپرس را انتخاب و روی پرداخت در محل کلیک نمایید و سفارش را ثبت نمایید
 • حتما در سفارش خود دقت نمایید کالای فرستاده شده فقط در صورت عیب فنی و کارخانه ای مرجوع  می شود(روشن نشدن کالای برقی ) و عیب ظاهری و موارد دیگر مرجوعی ندارد(کارشناسان ما قبل از ارسال کالا به طور کامل کالا را برسی و بعد ارسال می کنند)
 • با توجه به نوسانات ارز و کمبود اجناس چنانچه کاربری سفارشی ثبت نماید و بوم کالا نتواند آن را تامین کند محصولی مشابه با تخفیف به کاربر معرفی می کند و در صورتی که کاربر نپذیر هزینه را کاملا به حساب شخص واریز می نماید.

ارسال کالا

 1. ارسال از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران :هزینه ی ارسال بالای خرید 1 ملیون تومان رایگان می باشد و خرید زیر مبلغ ذکر شده بر عهده ی مشتری می باشد
 2.  ارسال اکسپرس بوم کالا: این مورد فعلا برای شهر اصفهان در دسترس می باشد و به زودی سایر شهرستان ها هم تحت پوشش قرار می گیرند از ویژگی های این سرویس هزینه ی ثابت ارسال و ارسال سریع آن می باشد.
 3. ارسال با باربری: چنانچه مشتری خواستار این باشد کالا به باربری تحویل داده می شود و هزینه ی ارسال آن بر عهده ی مشتری می باشد. همچنین کالاهای که امکان ارسال با پست نداشته باشد (کالاهای سنگین) هزینه باربری هنگام تحویل بر عهدی مشتری می باشد
 4. ارسال از طریق ترمینال: چنانچه مشتری خواستار این باشد کالا به ترمینال تحویل داده می شود و هزینه ی ارسال آن بر عهده ی مشتری می باشد.
 5.  ارسال کالا در شهر اصفهان بین 1 تا 3 روز کاری و در سایر شهرستان ها بین 1 تا 7 روز کاری می باشد

گارانتی کالا

 1.  اجناس که دارای گارانتی می باشد مسئولیت و خدمات فنی آن بر عهده ی شرکت گارانتی می باشد و بوم کالا هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.
 2. اجناس بدون گارانتی را بوم کالا ضمانت سلامت فنی می کند و در صورت مشکلات فنی کارخانه مثل روشن نشدن کالا های برقی مرجوع می نماید. ( چنانچه مورد اشاره شده در بند 2 وجود داشته باشد خریدار تا 24 فرصت دارد به بوم کالا از طریق فرم تماس با ما و یا تماس با کارشناسان این موضوع را اطلاع دهد در غیر این صورت بوم کالا مسئولیتی ندارد.)
 3. اجناسی که بوم کالا ضمانت می کند ( در قسمت گارانتی محصول نوشته شده باشد گارانتی 12 ماه بوم کالا) مسئولیت آن به عهده ی بوم کالا می باشد.
 4. ارائه ی فاکتور ما برای گارانتی اجناس الزامی است در غیر این صورت بوم کالا مسئولیتی ندارد.

مشتری گرامی با توجه به نوسانات بازار و لحظه ای بودن موجودی قبل از ثبت سفارش کالاها و دمنوش  با مدیریت فروش تماس بگیرید.

مدیریت سایت : 09136032916

کارشناس فروش لوازم آرایشی: 09137882759

کارشناس فروش موبایل :  09924496377